sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

8 Martmış.!!!

Bugün ve her gün anasına, bacısına, eşine insancıl yaklaşabilen ve onlara GÜZEL KADINIM diyebilen tüm erkeklerin gününü kutluyorum bende. Saygıyla selamlıyorum.
Bu makale 2019-03-08 09:50:05 eklenmiş ve 435 kez görüntülenmiştir.
Fatma Kahraman

Dünyadaki tüm kadınların günüymüş. Neyin günü anlamak imkânsız. Neyi kutluyoruz? Kadına siddetimi? Kadın cinayetlerini mi ? Haklarımıza ve bedenimize tecavüzü mü?

Saymakla bitmez ki! Sevgili Peygamberimiz (S.A.V.) bizleri erkeklerimize emanet etmedimi? Cahiliye dönemine çizik atıp, kızları baştacı etmedi mi? Kızı Hz. Fatıma yanına gelince ayağa kalkıp Ona saygı göstermedi mi? Yüce Rabbim Cenneti ayaklarımız altına sermedi mi? Simdi nin cahiliye dönemi fosilleri bunu yanlış anladı sanırım, bizleri ayakları altına alıyorlar. 

O günü, bu günü bitmek bilmedi ecnebi günleri, bizlerde bıkmadık bu alışverişi tetikleme günlerini yasamaya...

8 martmıs! Kadınların günüymüs, bırakın bu sahtekarlığı hangi gün bu. Bizler sadece bugün değil hergun kadınız, bizler sadece bugün değil hergun değerliyiz. O bize çile cektirenleri yine bizler doguruyoruz, fakat ne yazık ki bazımız yanlış şeyler aşılıyoruz evlatlarımıza bazen de fıtratı gereği kotu bireyler olup imtihanımız oluyorlar. Ahir zaman evlatları değişik ozentiler içerisinde ve doyumsuz maalesef.

Bugün kadına destek veren onere eden erkeklerin kaçı yarın desteğine devam edecek acaba. Genelleme yanlış olabilir, sözümüz Allah korkusunu kalbinde taşıyan, merhamet sahiplerine değil tabi ki. Ama her gün o kadar çok vâka yaşanıyor ki, yureğimiz sızlıyarak takip ediyoruz.

Bugün ve hergun anasına, bacısına, eşine insancıl yaklaşabilen ve onlara GÜZEL KADINIM diyebilen tüm erkeklerin gününü kutluyorum bende. Saygıyla selamlıyorum.

Ve bir erkek evladı olan anne olarak Rabbimden dileğim, evladım İnsaAllah Hak yolunda, Hakkın emir ve yasaklarına uyan, saygıyla hürmet eden bir evladım olsun, eziyet eden değil, huzur veren bir evlat...
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
 Marmaratimes.com
© Copyright 2013 Marmaratimes.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop