Dilipak'tan kritik uyarı! Erdoğan'a ilk saldıracaklar.:!

Dilipak'tan kritik uyarı! Erdoğan'a ilk saldıracaklar.:!

31 Mart Yerel Seçimleri'nin sonuçları hakkında değerlendirmelerde bulunan usta-yazar Abdurrahman Dilipak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında yer alanlar saf değiştirmeye başladı vurgusunda bulundu.
Bu haber 2019-04-23 23:10:36 eklenmiş ve 113 kez görüntülenmiştir.
Habervakti Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu usta-yazar Abdurrahman Dilipak'ın gündeme dair analizlerde bulunduğu Türkiye'nin gündem belirleyen programı Derin Gerçekler bu hafta da gündeme damgasını vurdu.
 
ANKARA'DA SAF DEĞİŞTİRME HAZIRLIKLARI BAŞLADI
 
Geçtiğimiz günlerde Ankara'da olduğunu ifade eden Dilipak, ''Bakanlıktan bir arkadaş geldi, 'ortada bir hareketli var' dedi. Binali Bey'in resimleri ortadan kalktı. Erdoğan'ın portreleri küçüldü, kıyıya köşeye asılmaya başladı. İşte bu noktada bir değişim rüzgarı esiyor, vaziyet değiştiriliyor. Misal şefler kravatsız gelmeyin, sakal bırakmayın, namaz kılacaksanız mescidde kılın gibi talimatlar veriliyor. En ufak bir değişiklikte, bir anda yer değiştirenler, var. Gelen ağam giden paşam...'' açıklamasında bulundu.
 
ERDOĞAN'A İLK SALDIRANLAR ONLAR OLACAK
 
Siyasette vefa olmadığını belirten Dilipak, ''Ayaktayken elinizi öperler, yorgunluk gösterip oturursanız saldırırlar, düşerseniz vururlar. En fazla sizden gözüken o müteahhitler var ya, işte ilk saldıranlar onlar olacak. 'Bizi mecbur bıraktılar, başka çaremiz yoktur' diyecekler. Özellikle geçmişte kazandıklarını kaybetme riskini görürseler, yapmayacakları şey yok. Çıkarları sebebiyle sadakat gösteriyor gibi yapanlar, çıkarları riske girdiğinde hemen safları değiştirirler. Tehlikeyi gördükleri anda her şey değişir...'' ifadelerini kullandı.
ETİKETLER : Dilipak'tan kritik uyarı! Erdoğan'a ilk saldıracaklar.:!
Diğer İSTİHBARAT haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
 Marmaratimes.com
© Copyright 2013 Marmaratimes.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop